Energetika
Energetika

Energetika

Navrhneme ideální topné řešení pro váš dům, které bude maximálně efektivní a úsporné zároveň.

Provedeme vás celým procesem od návrhu až po realizaci. Díky nám skutečně zjistíte, jaké mají výhody tepelná čerpadla a fotovoltaiky.

Obraťte se na nás a my zařídíme:

  • sjednání osobní či telefonické schůzky
  • seznámíme se s vaším domem či objektem
  • připravíme nabídku na míru vašim potřebám a doporučíme to nejlepší
  • zajistíme kompletní dodání potřebné techniky
  • dohlédneme na realizaci efektivního řešení

Energetika a vytápění budoucnosti

Protáčejí se vám panenky při pohledu na nové ceny za energie? Chápeme, není to pěkný pohled. Nicméně náš tým odborníků nabízí řešení – vyrobte si vlastní energii. Využijte fotovoltaiku, což je v podstatě vlastní solární elektrárna, jenž přeměňuje sluneční paprsky na elektřinu a tvoří ji 2 části – solární panely (na střeše) a střídač (distributor energie). Tato sestava vám pomůže ušetřit opravdu mnoho peněz a jsou skutečně velmi efektivní. Možná si ale říkáte, zda to má u nás smysl, když nejsme zrovna jižní stát? Má. Solární panely totiž budou v provozu i v momentě, kdy bude třeba trochu pod mrakem.

Pravda, pořízení fotovoltaického systému se pohybuje v rámci stovek tisíc korun. I když Vám rádi s celým procesem pomůžeme a uděláme maximum pro získání státní dotace na instalaci, chápeme, že to může být opravdu velký zásah do rodinného rozpočtu. Pro takové případy naštěstí ještě existuje další efektivní a šikovná věcička – tepelné čerpadlo. To dokáže ušetřit také nemalé peníze. Obraťte se na nás a my vám představíme všechny druhy tepelných čerpadel, navrhneme efektivní řešení na míru a ano – doporučíme také, jak zkombinovat s tuto úspornou krabici s fotovoltaikou a společně dosáhneme maximálních úspor.

Kontaktujte nás

Naši partneři

Jsme puntičkáři. Chceme nabízet služby v nejvyšší možné kvalitě. Proto spolupracujeme s těmi nejlepšími.